previous arrow
next arrow
Slider

Kurz vlétnutí do oblačnosti

Dne 11.2.2021 proběhl u naší společnosti první kurz leteckého výcviku s názvem "Kurz vlétnutí do oblačnosti".

Vlastní kurz se skládá ze dvou částí:
- první část je teoretická na učebně, kde naši instruktoři proškolí účastníky o nebezpečí, předcházení nebezpečí a možné záchraně z nebezpečné situace vlétnutí do oblačnosti.
- druhá část je praktická, ke si účastníci mohou v bezpečí pod vedením instruktorů na našem vrtulníkovém simulátoru FNTP II vyzkoušet vlétnout do oblačnosti a bezpečně se z ní dostat.

Jak si mohli sami naši účastníci bezpečně vyzkoušet udávaný čas přežití v oblačnosti 86 sekund pro netrénovaného vrtulníkového pilota není daleko od pravdy. Zvyšte své šance na přežití a vyzkoušejte si náš kurz vlétnutí do oblačnosti. Jak se říká, kdo je připraven, není zaskočen.

Více informací na https://www.dsa.cz/index.php/letecka-skola, nebo na e-mailech.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

vycvik FNTP 1   vycvik FNTP 1   vycvik FNTP 2